Administration och övrig personal

E-post: fornamn.efternamn@vaxjo.se om det inte står något annat.

Biblioteket

Josefine Henningsson

Bibliotekarie
Tel. 0470-417 47
E-post: josefine.henningsson@vaxjo.se

Roger Lindström

Biblioteksassistent
Tel. 0470-417 47
E-post: roger.lindstrom@vaxjo.se

Elevexpedition

Mia Berg

Tel. 0470-417 37
E-post: mia.berg@vaxjo.se

Fastighet

Kennert Björk

Tel: 0470-419 98
E-post: kennert.bjork@vofab.se

Kansli

Madeleine Lindahl

Administratör
Tel. 0470-417 34
E-post: madeleine.lindahl@vaxjo.se

Hanna Blomquist

Administratör
Tel. 0470-437 56
E-post: hanna.blomquist@vaxjo.se

Eva Törn

Tel. 0470-437 56
E-post: eva.torn@vaxjo.se

Planerare

Marianne Nilsson 

Tel. 0470-410 68
E-post: marianne.nilsson@vaxjo.se

Service

Tina Karlsson

Tel. 073-36 87 087
E-post: tina.karlsson@vaxjo.se

Tekniker

Max Vigna

Tel: 0470-417 39
E-post: massimiliano.vigna@vaxjo.se

Vaktmästeri

Mikael Christensen

Tel. 0470-417 40
E-post: mikael.christensen@vaxjo.se

Janne Ren

Tel. 0470-417 93
E-post: jan-erik.ren@vaxjo.se

Kontakt

Skriv ut
Senast uppdaterad: 18 september 2017
Förskola och skola